facebook
Офіційний сайт Народного артиста України - Павла Зіброва
Історія театру
українська
русский

На сьогоднішній день в Україні Павло Зібров є найбільш яскравою і неповторною в своїй творчості "Зіркою Першої величини".Шоу-балет "Хрещатик" Естрадна кар'єра Павла Зіброва починалася тяжко, однак гордо та вродливо, освітлюючи своїм світлом дорогу справжньому таланту. Павло почав співати ще в ранньому дитинстві, а в 8 років він був зарахований до Київської спеціальної коли-інтернату їм. М. Лисенка поза конкурсом на струнний факультет з класу контрабасу. І відтоді почалися нелегкі учнівські будні: навчання і музика, музика, музика...

Після закінчення спеціальної музичної школи - Київська державна консерваторія їм. П. І. Чайковского - оркестровий факультет, а далі робота у державному естрадно-симфонічному оркестрі України в групі контрабасів. Але любов до пісенного жанру повторно призводить його до стін Київської державної консерваторії, де він закінчує вже вокальний факультет. І з початку 1987 року Україні з'явився співак - Павло Зібров.

Перемога в 1988 році в Республіканському, а після цього в 1989 році у Всесоюзному конкурсі молодих виконавців "Новые имена" звернули на себе увагу музичної громадськості колишнього Радянського Союзу. І почалися гастролі, концерти, конкурси... Професійний музикант, співак Павло Зібров відкриває в собі ще й талант композитора-пісняра і в співавторстві зі своїми незмінними поетами Юрієм Рибчинським та Степаном Галябардою народжуються пісні - "Осінні вітражі", "Стрілецький романс", "Мертві бджоли не гудуть", "Хрещатик", "У нас є все!", "Вчора", "Очі дівочі", "Женщина любимая" та багато інших.

Павло Зібров та Шоу-балет "Хрещатик"В 1993 році Павлу Зіброву надається звання Заслужений артист України, а в 1996 році Президент України Леонід Кучма підписав Наказ про надання Павлу Зіброву звання - Народний артист України. Протягом цих років Павло співпрацює з відомими аранжувальниками України, серед яких - Олег Шак, Володимир Бебешко та Дмитро Гершензон, поетами Олександром Вратарьовим і Миколою Щуром. В співавторстві з багатьма відомими поетами-пісярами на музику Зіброва пишуться пісні, що стають справжніми народними шлягерами. Багатогранність інтересів і прагнення не зупинятися на досягнутому примушують Павла до створення 1 грудня 1994 року Театру пісні Павла Зіброва.

Безумовно "короля" робить "світа": неможливо уявити собі Павла Зіброва без його беззмінного директора, стиліста, генератора ідей та його дружини - Марини Зібрової.

Під дахом Театру зібрались провідні фахівці столиці: шоу-балет "Крещатик" під керівництвом першого хореографа Анжели Астахової, а згодом Тетяни Звягінцевої та Лілії Черноус; музична група "Хрещатий яр", на чолі з відомим композитором та аранжувальником Олегом Шаком (колишнім музичним керівником легендарної "Смерічки" Назарія Яремчука) у складі: гітариста-віртуоза Анатолія Манді та відомого гітариста Анатолія Михайлова, талановитого бас-гітариста Володимира Завялова, саксофоніста та аранжувальника Олександра Рукомойнікова, саксафонистів Сергія Цимбала та Олега Ратобильського, барабанщика, зі світовим ім'ям, Андрія Кузменчука і барабанщика Володимира Корпана; звукорежисер Національного Палацу "Україна" Юрій Звягінцев; виконавчий директор театру - колишній Художній керівник і головний диригент Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України Заслужений діяч мистецтв України Володимир Зібров; конферансьє Заслужений артист України Валерій Астахов; молодий талановитий поет та сценарист Петро Мага, художник по світлу Вадим Ситніков, а також кращі творчі та технічні фахівці. За допомогою своїх співробітників-колег Павло знімає одні з найкращі кліпи в Україні, створює яскраві, незабутні естрадні шоу.Музична група "Хрещатий Яр"

У театрі створені всі умови для творчої роботи - це великий балетний клас, професійна студія звукозапису, відео монтажна студія, потужний професіональний концертний звук, концертно-освітлювальне обладнання, мобільна крита концертна сцена, гастрольний та вантажний транспорт.

Творчість Зіброва переважно присвячена жінкам, адже Павло ще є незмінним Президентом Всеукраїнської громадської організації "Партії шанувальників жінок".

В артистичному світі Павла Зіброва називають "улюбленцем жінок". Безумовно головний його глядач, це представниці кращої половини людства. Незважаючи на придбану славу "жіночого улюбленця", в побуті Павло - людина скромна, любляча свою родину - дружину, синів і доньку. Найголовнішим досягненням в житті вважає народження доньки Діани, що в останні два роки особливо надихає його до творчості

Хобі артиста - рибалка і подорожі, де є можливість трохи перепочити і розслабитися. Пісні Народного артиста України Павла Зіброва знає, любить і співає вся країна.