facebook
Офіційний сайт Народного артиста України - Павла Зіброва
Гостьова книга
українська
русский
Всього 45 сторінок [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]  [»]
Написати нове повідомлення
27.11.2016 | 21:07 e-mail Елена (Запорожье)
Здравствуйте, Павел Николаевич! Очень нравятся ваши песни, ваш голос, ваше душевное исполнение. Сейчас, в преддверии Нового года, мы своими силами готовим на своём предприятии новогодний концерт. Я буквально влюбилась в вашу песню Снежная метель, но нигде не могу найти минуса этой песни. Было бы очень здорово получить от вас этот минус, если это возможно. Спасибо за творчество, за то что вы есть
24.11.2016 | 19:25 e-mail Микола (Павлоград Днепропетровской обл)
Вітаю Вас,Павле.Мені подобаються Ваші пісні а деякі я співаю.До вас велике прохання чи не змогли б ви відіслати мені мінусовку пісні Посміхайтесь,посміхайтесь люди добрі. Я працюю учителем музики в школі №3 і хотів щоб мої діти співали цю пісню,якщо можливо...
20.10.2016 | 22:16 e-mail Володимир (Краматорськ)
Доброго здоров’я, Шановний Павле Миколайовичу!
Вам великий привіт з Донбасу, а саме з м. Краматорськ! Одного разу ми зустрічались з Вами на маленькій сцені одного дуже маленького селища... Ви говорили що можна звертатися за допомогою...
Як керівник колективу хочу попросити мінус пісні "Многая літа", для музичного подарунку від себе і від Вас особисто на 25 річчя колективу "Горицвіт"!
Щиро дякую!
Шановний Володимире.
Мінус пісні "Многая літа", можете завантажити за цим посиланням:
http://www.zibrov.com.ua/media/music/Многая_літа_(MAS)_--.mp3
З повагою,
Адміністрація сайту
13.09.2016 | 10:54 e-mail Юлія (Кам'янець-Подільський)
Дякую!!!! За чудово розроблений сайт, доступність та швидку реакцію дописувачів!!!! Дуже дякую за мінус . Палких шанувальників, гарних, мелодійних та змістовних пісень та шани.
11.09.2016 | 12:33 e-mail Юлія (Кам'янець-Подільський)
Дуже сподобалась пісня "Мамине безсоння", сподівалась, що використаємо на День Захисника Вітчизни, але, нажаль,не відкривається мінус. Дякую за творчість.
Шановна Юлія!
Дякуємо за Ваш відгук! Все підправили - тепер працює.)
З повагою,
Адміністрація сайту
02.09.2016 | 14:40 e-mail прихований Володимир (Умань)
Доброго дня шановний Павло Миколайович! Я давнiй шанувальник Вашоi творчостi.Побiльше б таких великих талантiв як Ви! Дуже подобаеться Ваша пiсня Не смiй,але на жаль не мае мiнуса.Буду дуже вдячний Вам за подарунок!Творчих Вам успiхiв,мiцного здоров я!!! Виконуйте побiльше украiномовних пiсень!!!
28.08.2016 | 22:39 e-mail Ігор (Яремче)
Файно дякую за українські пісні!!!
27.08.2016 | 00:48 e-mail Мирон (Київ)
Павло Зібров повинен представляти Україну на конкурсі "Євробачення"! Скільки можна відправляти туди непрофесіоналів? Павло Миколайович - заслужений народний артист України, і було б непогано коли би він своїм талантом прославив би Україну на весь світ!
14.08.2016 | 21:25 e-mail Василий (Урюпинск)
Добрый день, Павел Николаевич. Я недавно услышал песню " Дозволь менi мати..."и мне очень понравилась она в Вашем исполнении. Год назад я написал песню о погибшем сыне друга на Украине и прошу Вас ее послушать. Я знаю,что лучше Вас никто не сможет передать боль и утрату дорогого человека в этой песне. Песня в МР3 формате, не знаю как загрузить ее на Ваш сайт,прошу помощи.
С уважением, Василий.
Волгоградская область
Мой e-mail:omelchuke@mail.ru
26.07.2016 | 18:16 e-mail Геннадій Савич (Рівне)
Доброго дня, шановний Павло Миколайович!
Хочу подарувати Вам текст гарної сучасної патріотичної пісні. Я впевнений, що з мелодією Ви визначитеся, як тільки прочитаєте текст. Відправте, будь-ласка Вашу електронну адресу на мій e-mail (gsavich62@ukr.net) і я відправлю Вам текст. Маю надію, що ця пісня, у Вашому виконанні, сподобається Вашим прихильникам.
З повагою: Геннадій.
Всього 45 сторінок [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]  [»]