facebook
Офіційний сайт Народного артиста України - Павла Зіброва
Гостьова книга
українська
русский
Всього 45 сторінок [«]  [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]  [»]
Написати нове повідомлення
25.12.2013 | 22:04 e-mail Денис (Город Новосибирск)
Здравствуйте, уважаемый Павел и вся редакция данного сайта! Прежде всего, я хочу Поздравить Павла Зиброва и всю-всю его многочисленную семью с Рождеством и с Новым Годом!!! И хочу спросить,: может быть, уважаемая редакция данного сайта Павла Зиброва знает или помнит,: какая была одной из первых(или,: самая первая песня...), песен в исполнении именно Павла Зиброва на музыку Киевского композитора - Владимира Быстрякова?? Он,-Павел Зибров,; по-моему, пел несколько песен Владимира Быстрякова... Но, вот какие??? Что-то это у меня лично вышибло-вылетело из памяти...:))
Шановний Денис.
Однією з перших пісень у виконанні Павла Зіброва на музику київського композитора Володимира Бистрякова була - "Предсказание", прослухати Ви її можете за цим посиланням.
Текст пісні - тут.
З повагою,
Адміністрація сайту
19.12.2013 | 11:10 e-mail Богдан Сорока (Немирівський р-н, с. Вовчок)
СВЯТИЙ ОТЧЕ МИКОЛАЙ!
ПАВЛА ЗІБРОВА ОБЕРІГАЙ!
ПРИЙМИ НАШІ МОЛИТВИ,
ДО НЕБЕС ЇХ ПІДНЕСИ.
ХАЙ ТВОРЕЦЬ УСЕ ПОЧУЄ,
СОТНЮ ЛІТ ПАВЛУ ДАРУЄ,
ВСЕСВІТНЮ СЛАВУ, ТВОРЧІ ЗЛЕТИ
І СПІВАКУ, І КОМПОЗИТОРУ, Й ПОЕТУ!
18.12.2013 | 20:05 e-mail Владимир Ефимов (Харьков)
Уважаемый Павел!Мне всегда нравился Ваш голос,ваши песни.Так мкак Вы поете в них об отношении к женщине,к маме-не поет сейчас никто.И вот в Трускавце мне посчастливилось побывать на вашем концерте 11 декабря,сфоткаться с Вами(кстати-поставил в Однокласниках).Спасибо Вам за песни!Всего самого лучшего.Под Вашу Дочку даже всплакнул-прямо из моей жизни-она тоже живет далеко от нас,за границей.Спасибо!
25.11.2013 | 20:31 e-mail Рита (київ)
Шановний Павло Миколайович!
Я часто чула в батьківському домі ваші пісні . Мої батьки є вашими шанувальниками. Мама говорить , що так як співаєте ви лірику, не співає ніхто . Все , про що ви співаєте йде від серця , тому й зачіпає за живе. Батьки люблять співати. Ми збираємось разом часто , і пісня завжди з нами. Мама давно пише вірші , на деякі вона придумала наспіви.Та її мрія завжди була незмінна , щоб ви прочитали її тексти і дали її словам життя у пісні . Вона вірить , що Вашими вустами її слова дадуть надію і віру в себе іншим людям .Прошу дати можливість маминим текстам бути почутими.
Шановна Рита!
Будь-ласка висилайте вірші Вашої мами на електронну адресу: office@zibrov.com.ua
З повагою,
Адміністрація сайту
27.10.2013 | 23:59 e-mail Володимир (Краматорськ)
Добрий день Шановний Павло Миколайович. Мене звуть Володимир, одного разу мені пощастило співати з Вами на одній простій сцені, не знаю чи пам'ятаєте Ви краснолиманський район донецької області с. Шандриголово, поряд з вами виступали хлопці, це було позаминулого року, так ось я один із них. У мене як у молодого співака, лишились дуже яскраві спогади, про цей несподіваний виступ. Хочу подякувати Вам за Вашу душевну простоту та щиру відданість пісні. І як більшість із Ваших прихильників-співаків я звертаюсь до Вас з проханням, чи не могли б Ви поділитися мінусом нової пісні "Многая літа"? Зарані дякую, з повагою Володимир Ткаченко.
04.10.2013 | 13:49 e-mail Олена (Київ)
Доброго дня, де можна скачати пісню Холодний вітер? Дякую
Шановна Олено.
Пісню "Холодний вітер", яку Ви шукаєте, можете завантажити за цим посиланням.
З повагою,
Адміністрація сайту
20.09.2013 | 21:44 e-mail Олександр (Одеса)
Доброго дня шановні. Чи не могли б ви викласти до вільного скачування минус Павла Зіброва "Гулящая". Просто шалена чудова пісня. Заздалегідь дякую.
18.09.2013 | 13:55 e-mail Вадим (Первомайськ)
Шановна админiстрацiя моїй вдячності немає меж !!!!!!!!!! Дякую вам, студiї, авторам (за таку чудову пicню) i особисто Павлу Зiброву.
15.09.2013 | 19:21 e-mail відсутній Юля (Киев)
Сайт - БОМБА!!! Спасибо!
Дякуємо за непомітну роботу!
З повагою,
Адміністрація сайту
12.09.2013 | 00:47 e-mail Вадим (Первомайськ)
Дякую адмiну за оперативнiсть. А ще в мене є мрiя побачити в роздiлi (мiнус) фонограму пiснi "Сто дорог" Якщо це можливо. Якщо нi дайте знати.
Всього 45 сторінок [«]  [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]  [»]