facebook
Офіційний сайт Народного артиста України - Павла Зіброва
Прес-реліз
українська
русский

Народний артист України
Павло Зібров

Павло ЗібровНа сьогоднішній день в Україні Павло Зібров є найбільш яскравою і неповторною в своїй творчості особистістю. Естрадна кар'єра Павла Зіброва починалась важко, однак гордо та вродливо, освітлюючи своїм світлом дорогу справжньому таланту.

Павло почав співати ще в ранньому дитинстві, а в 8 років він був зачислений до Київської спеціальної школи-інтернату ім. М. Лисенка поза конкурсом на струнний факультет з класу контрабасу. І відтоді почалися нелегкі учнівські будні: навчання і музика, музика, музика...

Після закінчення спеціальної музичної школи - Київська державна консерваторія ім. П.І. Чайковського - оркестровий факультет, а далі робота у державному естрадно-симфонічному оркестрі України в групі контрабасів. Але любов до пісенного жанру повторно приводить його до стін Київської державної консерваторії, де він вчився вже на вокальному факультеті. І з початку 1987 року в Україні з'явився співак - Павло Зібров. Перемога в 1988 році в Республіканському, а після цього в 1989 році у Всесоюзному конкурсі молодих виконавців «Новые имена» звернули на себе увагу музичної громадськості колишнього Радянського Союзу. І почалися гастролі, концерти, конкурси...

Професійний музикант, співак Павло Зібров відкриває в собі ще й талант композитора-пісняра і в співавторстві зі своїми незмінними поетами Юрієм Рибчинським, Миколою Щуром та Петром Магою, народжуються пісні - «Хрещатик», «Така духмяна світла ніч», «Мертві бджоли не гудуть», «Женщина любимая», «Жене», «Шахтерские жены», «Странная любовь», «День народження», «Верные друзья» та багато інших.

В 1993 році Павлу Зіброву присвоєно звання Заслужений артист України, а в 1996 році Президент України підписав Наказ про присвоєння Павлу Зіброву звання - Народний артист України. Протягом цих років Павло співпрацює з відомими аранжувальниками України, серед яких - Володимир Бебешко, Дмитро Гершензон та Олег Шак, поетами Олександром Вратарьовим і Петром Магою. В співавторстві з багатьма відомими поетами-піснярами на музику Зіброва пишуться пісні, що стають справжніми народними шлягерами. Багатогранність інтересів і прагнення не зупинятися на досягнутому примушують Павла до створення 1 грудня 1994 року Театру пісні Павла Зіброва.

Безумовно "короля" робить "свита": неможливо уявити собі Павла Зіброва без його беззмінного директора, стиліста, генератора ідей та його дружини - Марини Зібрової.

Під дахом Театру зібрались провідні фахівці столиці: шоу-балет «Хрещатик» під керівництвом хореографа - Бориса Борисова; музична група «Хрещатий яр», на чолі з відомим композитором та аранжувальником Олегом Шаком у складі: гітариста-віртуоза Анатолія Манді, талановитих бас-гітаристів Володимира Зав’ялова та Сергія Супруна, саксофоніста та аранжувальника Олександра Рукомойнікова та барабанщика Андрія Кузьменчука; Павло Зібровзвукорежисер Національного Палацу "Україна" Юрій Звягінцев; виконавчий директор театру – колишній Художній керівник і головний диригент Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України Заслужений діяч мистецтв України Володимир Зібров; молодий талановитий поет, сценарист та режисер Петро Мага; відомий художник по світлу Вадим Ситніков, а також кращі творчі та технічні фахівці. За допомогою своїх співробітників-колег Павло Зібров знімає одні з найкращих кліпів в Україні, в яких приймають участь відомі артисти: Марина Могилевська, Івар Калниньш, Анастасія Волочкова, Олена Корікова, створює яскраві та незабутні естрадні шоу.

В театрі створені всі умови для творчої праці - це просторий балетний клас, студія звукозапису, відео монтажна студія, арт фото-відео студія, потужний професійний концертний звук, концертне світлове обладнання, мобільна концертна сцена, гастрольний транспорт.

Творчість Павла Зіброва переважно присвячена жінкам, адже Павло ще є незмінним Президентом Всеукраїнського громадського об’єднання «Партія шанувальників жінок». В артистичному світі Павла Зіброва називають «улюбленцем жінок». Безумовно головний його глядач, це представниці кращої половини людства.

Творчим колективом Народного артиста України Павла Зіброва було створено дев'ять концертних шоу-програм, які були презентовані в Національному палаці мистецтв «Україна»:

  1. “Бенефіс Павла Зіброва” (1994 р.)
  2. “Даю Вам слово...” (1997 р.)
  3. “Женщина любимая” (1999 р.)
  4. “Женщина любимая - 2” (2000 р.)
  5. “Прошу пані...” (2001 р.)
  6. “Мій шлях” (2002 р.)
  7. “Зимовий поцілунок” (2004 р.)
  8. “Ювілейний концерт” (2007 р.)
  9. “У нас є все” (2015 р.)

Пісні Павла Зіброва виконують провідні артисти України: Таїсія Повалій, Ірина Білик, Гарік Кричевський, Володимир Гришко, Віталій і Світлана Білоножко.

До речі сьогодні Павло Зібров цілком змінив свій імідж, не змінилась його творчість і безмежна любов до рідного краю.

Його гасло – «Мертві бджоли не гудуть».

Незважаючи на придбану славу «жіночого улюбленця», в побуті Павло - людина скромна, любляча свою родину – дружину, синів і доньку. Найголовнішим досягненням в своєму житті вважає народження доньки Діани, що особливо надихає його на творчість.

Хобі артиста - рибалка і подорожі, де є можливість трохи перепочити, розслабитися і відірватися від щоденної роботи.
Пісні Народного артиста України Павла Зіброва знає, любить і співає вся країна.

Було відзнято 14 відео-кліпів на пісні Павла Зіброва:

1. “Ах, Люба, Люба, Любовь” режисер В’ячеслав Пронін
2. “Марина” режисер Сергій Тартишніков
3. “Женщина любимая” режисер Володимир Балкашинов
4. “Казино” режисер Юрій Звягінцев
5. “Маленькая женщина” режисер Семен Горов
6. “Новорічна ніч” режисер Петро Мага
7. “Нателла” режисер Семен Горов
8. “Любимая” режисер Юрій Звягінцев
9. “Істамбул” режисер Борис Нієберідзе
10. “Шахтерские жены” режисер Максим Паперник
11. “Жене” режисер Марина Зіброва
12. “Странная Любов” режисер Марина Зіброва
13. “Александра” режисер Марина Зіброва
14. “Два неба” режисер Марина Зіброва
15. “Единственная” режисер Аліна Діанова

Рекордінгові компанії України виготовили DVD-диски:


«Зимний поцелуй»
2004 рік

«Ювілейний концерт»
2007 рік

Рекордінгові компанії України виготовили магніто-альбоми у форматі MP3:

Хрещатик (1994)
Душі криниця (1995)
Так, щоб гай шумів (2000)
Женщина любимая (2000)
Гори, гори, моя звезда (2000)
Прошу Пані (2001)
Ностальжи (1993-1995)
Мелодії душі (2002)
Шахтерские жены (2005)
Странная любовь (2005-2007)
Найкраще (2007)
Подруга шинель (2007)

Видані дві книги:



Збірка пісень
«Я чекаю тебе»
1995 рік


Автобіографічна сповідь
«Дозвольте з Вами познайомитись»
2000 рік

Новий Павло Зібров (фото сесія)

Контактні телефони прес-служби Народного артиста України Павла Зіброва: +38 (044) 489-22-42,
Театр пісні Павла Зіброва e-mail: office@zibrov.com.ua, zibrov@svitonline.com, http://www.zibrov.com.ua/


Павло ЗібровЕстрадна зірка Павла Зіброва сходила повільно, важко, але гордо, красиво, осяваючи своїм світлом дорогу справжньому таланту. Павло почав співати змалечку, а у вісім років мати привела його до Київської спеціальної музичної школи-інтернату ім. М. Лисенка, в яку Павла зарахували одразу, поза конкурсом. І почалися нелегкі учнівські будні: навчання і музика, музика, музика... Після закінчення спеціальної музичної школи - Київська державна консерваторія ім. П. Чайковського - оркестровий факультет. Далі - робота в державному естрадно-симфонічному оркестрі України в групі контрабасів. Але так хотілося співати. І Павло знову вирішує навчитися ще й вокалу. І вдруге вступає до Київської консерваторії. Професійний музикант, співак П.Зібров відкрив у себе ще й талант композитора. І народилися, полинули до людських сердець його пісні: "Дозволь мені, мати...","Телефонний дзвінок"... Ми зустрілися з Павлом випадково, під час підготовки мого бенефісу в Павло Зібров та Степан ГалябардаПалаці культури "Україна". Його глибокий ліризм, задушевність, щирість і тонка душа як нічия раніше поранили моє поетичне серце."Осінні вітражі", "Я чекаю тебе", "Стрілецький романс", "Весна, полковнику, весна..." та інші пісні стали щасливим наслідком нашої творчої співдружності. І я вдячний долі, що на моєму шляху зустрівся Добрий, Красивий, Гордий, Молодий Павло Зібров. Йому ще довго, дуже довго летіти на крилах пісні. Його не можна вже замінити іншим співаком у концерті. Він вже єдиний, неповторний. Його люблять, на нього йдуть, його чекають.

Поет-пісняр Степан Галябарда


Юрій РибчинськийЗірки, які швидко спалахують, швидко й гаснуть. Павло Зібров йшов до слави довго і тернисто. З дитячих років він віддав своє серце музиці, став гарним музикантом, працював контрабасистом у відомому оркестрі і міг би просидіти в ньому все своє життя, виконуючи чужу музику, але щось не давало йому спати спокійно. Це щось жага творчості. Йому замало було бути дипломованим музикантом, серце хотіло співати. І він знову пішов вчитись в консерваторію, щоб стати співаком. І таки став. Але і цього йому було замало. Він почав писати пісні. І сам їх виконувати. Його ровесники вже були заслуженими і народними, коли він тільки почав і був таки великий ризик пасти задніх. Але за кілька років Павло здобув таку популярність, яка багатьом і не снилася. Його полюбили і молоді, і старі, і школярі, і студенти. Про дівчат і жінок і говорити не варто. В чому ж, на мою думку, феномен Павла Зіброва? В щирості душі, в тому, що природа дала йому красу і зовнішню, і внутрішню, в тому, що талант його від Бога, матері і землі української. Я в перший раз побачив його юнаком з вогнем бажань в очах. І зараз, коли Павло вже дорослий, змужнілий, мені все ж таки віриться, що той маленький принц ніколи не покине планету його душі, планету, де королевою - Пісня.

Поет-пісняр Юрій Рибчинський